Gra o Pokemon

Najlepsza gra Pokemon pod słończem

Ogłoszenie

Oto regulamin forum:
1.Nie przeklinać.
2.Robić jak najmniej błędów.
3.Zdanie zaczynaj wielką literą a kończ kropką, wykrzyknikiem lub pytajnikiem.

Oto Regulamin gry:
1.Każdy, kto powiększy lvl. swojego Pokemona, traci go oraz otrzymuję grzywnę.
2.Każdy gracz zobowiązany jest zapisać się do gry oraz po otrzymaniu pierwszego pokemona zalożyć temat w forum pt. Cyberdexy
3.W grze można używać półprzekleńst (np.zajebiście, pieprzony, cholera, spierdzielaj)
4.Nie możemy grać, zanim naszego zapisu nie zaakceptuje admin, nawet jeżeli się zapisaliśmy, admin musi zaakceptować bez wyjątków!

Regulamin Moderatorów (Policjantów):
1.Każdy moderator jest zobowiązany poprawiać błędy ort. w postach.
2.Moderator też może dostać warna, nie myślcie że jesteście święci.
3.Moderator dla danego działu jest zobowiązany go rozwijać.

Za nie przestrzeganie regulaminu grozi wpisanie do kartoteki, a za 5 przewinień ban na kilka dni.

#1 2009-06-09 10:33:44

Sasoken

Mistrz

Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 72
Funkcja:: Profesor
Pieniądze:: $1.000000

Sasoken

Postanowiłem by ludzie widzieli jak wypełnić kartę, i się zapisze.
Imię:Sasoken
Nazwisko:Surito
Region:Kanto
Funkcja:Władca Pokeświata, profesor
Ulubiony Typ:Dark
Jakieś specjalne prośby?:brak
Kasa: Każdy na początek 600, ale ja mam $1.000000
Ekwipunek:cyberdex
Charakter:Spokojny
Marzenie/Cel:Skompletować Cyberdex
Wygląd:Jak w Avatarze.
Historia:Sasoken urodził się w Pallet Town, gdy miał 10 lat wyruszył w podróż Pokemon. Gdy zostal Mistrzem E4 Kanto postanowił wyruszyć dalej, w wieku 12 lat był już mistrzem Johto, a następnie po dwóch latach Hoenn. Gdy w wieku 15 lat został mistrzem Shinoh, mieszkał trochę w namiocie, nad Lake Valor. Poznał tam małego Eevee, z którym bardzo się zaprzyjaźnił. Pewnego dnia na polowaniu w lesie znalazł na ziemii Dark Stone, a ponieważ Eevee ewouluje gdy użyje się na nim dowolnego kamienia, powstał Umbreon, a z biegiem czasu zdobył skłonności do typu Dark. Po roku, gdy miał 16 lat wrócił do ojczystego miasta, gdzie ze swojego starego domy zrobił labolatorium. Ponieważ uwielbia nowinki technologiczne, zbudował maszynę, na podobieństwo Pokedexa. Był to przełom w rozwoju nauki, ponieważ nie trzeba było już wydawać zbędnych pieniędzy na Pokeballe, ta maszyna posiadałem funkcję przechowywania pokemonów, zbierania informacji o nich oraz cyberświat, w którym Pokemony mogły się bawić. Nazwał tą maszynę Cyberdex.


Pokemony: Charizard, Umbreon, Meowth, Caterpie, Treecko, Chikorita, Poochyena
Przedmioty: Pokedex, 100 Pokebali

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plneon innesa wymagania domki letniskowe sobieszewo megapliki